Team

Anne Salomonson

Directeur – Bestuurder

anne@caritasurk.nl

Linda Visser

Management assistent

linda@caritasurk.nl

Gradie Weultjes

Financiën / P&O

administratie@caritasurk.nl

Hennie Gort

PR&Communicatie

hennie@caritasurk.nl

Alie Schraal

Baliemedewerker

alie@caritasurk.nl

Willy Baarssen

Baliemedewerker

willy@caritasurk.nl

Henria Romkes

Coördinator Vrijwilligerswerk

henria@caritasurk.nl / vrijwilligerswerk@caritasurk.nl

Adrie Korf

Consulent welzijn – Vrijwilligerswerk

adrie@caritasurk.nl / vrijwilligerswerk@caritasurk.nl

Alie Snoek

DURF! / Coördinatie Sport & Cultuur

aliesnoek@caritasurk.nl

Eize van Eerde

Sportcoach

eize@caritasurk.nl

Luut Nentjes

Sportcoach / Beweegteam

luut@caritasurk.nl

Mirjam Tol

Consulent welzijn / Maatjesprojecten

mirjam@caritasurk.nl

Jacob Hoekstra

Jongerencoach

jacob@caritasurk.nl

Frans de Vries

Jongerenwerker

frans@caritasurk.nl

Femke Kramer

Jongerencoach / Meidenwerker

femke@caritasurk.nl

Rik van Veldhuijsen

Coördinator dagbesteding -Mit eenkanger

rik@caritasurk.nl

Esther Schilder

Regisseur dagbesteding – De proeftuin

regisseur@caritasurk.nl

Ronald Oeverbeek

Buurt en welzijnswerker/ Beheerder

ronald@caritasurk.nl, verhuur@cartitasurk.nl

Jose Oijevaar

Mantelzorgconsulent

jose@caritasurk.nl / mantelzorg@caritasurk.nl

Annerie Ester

Consulent welzijn – Mantelzorg

annerie@caritasurk.nl

Janny de Vries

Consulent welzijn – Clientondersteuning

janny@caritasurk.nl clientondersteuning@caritasurk.nl

Joke Schraal

Clientondersteuning

joke@caritasurk.nl / clientondersteuning@caritasurk.nl

Anneke Visser

Clientondersteuning

anneke@caritasurk.nl clientondersteuning@caritasurk.nl

Bert Nederlof

Beheerder / Buurt en welzijnswerker

b.nederlof@caritasurk.nl, verhuur@caritasurk.nl

Asja

Interieurverzorgster

asja@caritasurk.nl

Team Oekraïne

Gretha, Alice, Rik, William, Hendrik

oekraine@caritasurk.nl